DUSZPASTERZE

PROBOSZCZ

Ks. Grzegorz KUSZE, ur. 19.09.1961 w Chorzowie;

święcenia kapłańskie - 31.01.1987 w Katowicach;

placówki wikariuszowskie: 1987 - Bielsko Aleksandrowice; 1990 - Tychy, bł. Karoliny; 1994 - Katowice, Katedra Chrystusa Króla

od 2003 - proboszcz parafii Wniebowzięcia NMP w Katowicach

od 2013 - proboszcz parafii NMP Królowej Świata w Knurowie

 

WIKARIUSZ

Ks. Tomasz ANTCZAK, ur. 25.05.1988 w Tychach

święcenia kapłańskie - 18.05.2013 w Katowicach

pierwsza placówka wikariuszowska: 2013 - Katowice, Matki Bożej Piekarskiej 

od 2016 - wikariusz parafii NMP Królowej Świata w Knurowie