HARMONOGRAM PRZYSTĘPOWANIA DO I KOMUNII ŚWIĘTEJ 2021

I Komunia Święta – sobota 08.05.2021 – godz. 11.00 (Spowiedź Św: 06.05.2021 - godz. 19.00)

  1. Kotkowska Lena 
  2. Żurek Nadia 
  3. Królikowski Szymon 
  4. Weber Weronika
  5. Zając Adam 
  6. Łuciów Mateusz
  7. Gwardyś Luiza

I Komunia Święta – niedziela 09.05.2021 – godz. 11.00 (Spowiedź Św. 06.05.2021 - godz. 19.00)

  1. Brzozowska Nikola 
  2. Grondalski Mateusz 
  3. Mijas Filip 
  4. Oleś Kinga 
  5. Szczerba Wiktoria 

I Komunia Święta – niedziela – 09.05.2021 – godz. 12.30 (Spowiedź Św: 06.05.2021 - godz. 19.00)

  1. Siudowska Julia 
  2. Weda Anna 
  3. Zioła Julia 
  4. Łowicki Paweł 

 

I Komunia Święta – sobota 15.05.2021 – godz. 12.00 (Spowiedź Św: 13.05.2021 - godz. 19.00)

  1. Mirocha Mateusz
  2. Nowak Dawid 
  3. Nowak Sylwia 
  4. Seroczyńska Maja 
  5. Gajowy Aleksander
  6. Gawron Oliwia 
  7. Maciura Mateusz 

I Komunia Święta – niedziela 16.05.2021 – godz. 11.00 (Spowiedź Św: 13.05.2021 - godz. 19.00)

  1. Bajorek Bartosz 
  2. Dzwonek Jakub 
  3. Fitał Julia 
  4. Grzegorzek Natalia 
  5. Hajduk Kamil 
  6. Kupis Maja 
  7. Michalczak Przemysław 

I Komunia Święta – niedziela 16.05.2021 – godz. 12.30 (Spowiedź Św: 13.05.2021 - godz. 19.00)

  1. Ogrodniczuk Oliwia 
  2. Ogrodniczuk Tomasz 
  3. Pawlik Emil 
  4. Pokładek Aleksandra 
  5. Sochacka Emilia 
  6. Zamojski Mateusz 
  7. Żulewski Krzysztof 

 

I Komunia Święta – sobota 22.05.2021 – godz. 12.00 (Spowiedź Św: 20.05.2021 - godz. 19.00)

  1. Jurko Jakub 
  2. Sieniek Bartosz
  3. Wiśniewska Agata 
  4. Kokot Kacper
  5. Kokot Maciej

 

I Komunia Święta - niedziela 30.05.2021 - godz. 11.00 (Spowiedź Św: 29.05.2021 - godz. 16.00)

         Julia Jakubczyk 

         Maja Sorys                                                                                                            

 

I Komunia Święta – sobota 12.06.2021 – godz. 11.00 (Spowiedź Św: 10.06.2021 - godz. 19.00)

  1. Kondrat Michał 
  2. Rzepiela Amelia 
  3. Kręplewska Lena 

 

I Komunia Święta – sobota 19.06.2021 – godz. 11.00 (Spowiedź Św: 17.06.2021 - godz. 19.00)

  1. Stajniak Maciej 
  2. Olejniczak Paweł 
  3. Kossakowska Jagoda