PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

NIEDZIELA 22.05 VI NIEDZIELA WIELKANOCNA
07.30 Za ++ rodziców Janinę i Waldemara Kubasik we wspomnienie urodzin oraz za ++ Bogumiłę i Wacława Czulińskich, Piotra i Zofię Bujak oraz Jana i Władysławę Kubasik
09.30 Za ++ koleżankę Stanisławę Sudlik, ++ z rodziny Sudlik oraz za + żonę Krystynę Kolarczyk
11.00 Za ++ Janinę Żebrowską w 4 r. śmierci i ojca Tadeusza – od córki Jolanty, syna Dariusza z rodzinami
11.00 Z okazji 90–tych urodzin w int. prof. Jerzego Pogockiego – wieloletniego dyrygenta chóru SCHOLA CANTORUM i nauczyciela Zespołu Szkół im. I. J. Paderewskiego w Knurowie – z podziękowaniem za trud włożony w edukację muzyczną wielu pokoleń młodzieży oraz z prośbą o bł. Boże i zdrowie
16.00 NABOŻEŃSTWO MAJOWE
16.30 Za ++ rodziców Stanisławę i Wojciecha Kowal, braci Piotra i Zbigniewa, siostrę Urszulę, bratową Renatę, szwagra Jana oraz dusze w czyśćcu cierpiące – od córki z rodziną

PONIEDZIAŁEK 23.05
07.30 Za ++ mamę Marię Motyczka w 10 r. śmierci, ojca Edwarda i siostrę Teresę – od dzieci z rodzinami
07.30 W int. Bronisławy Czapnik w 85 rocz. urodzin z pr. o bł. Boże i zdrowie na dalsze lata – od córek z rodzinami
/po Mszy – nabożeństwo Dni Krzyżowych/

WTOREK 24.05 Wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych
07.30 Za ++ rodziców Adelajdę i Gerarda Makselon, dziadków Gertrudę i Stanisława oraz Marię i Józefa, za ++ Herberta, Jana, Stefana, Bogdana, Bogusława oraz za ++ z rodzin Makselon, Czempiel, Plaszczyk i Glania
17.00 Za ++ Pawła, Wandę i Franciszka Pietrzyńskich, Martę i Józefa Lukoszek, Stefanię i Józefa Pisula, Włodzimierza Pyrgiel, ++ z rodzin Pietrzyńskich, Strompowskich, Dąbek, Klich, Lukoszek, Puc oraz ++ krewnych i znajomych
/po Mszy – nabożeństwo Dni Krzyżowych/

ŚRODA 25.05
07.30 Za ++ Cecylię i Władysława Kubieniec oraz za dusze w czyśćcu cierpiące
17.00 Za ++ Piotra Żebrowskiego, rodziców i rodzeństwo z obu stron oraz za ++ z rodzin Żebrowskich i Kowalskich
/po Mszy – nabożeństwo Dni Krzyżowych/

CZWARTEK 26.05 Wspomnienie św. Filipa Neri, prezbitera
07.30 Za + ks. prob. Tomasza Szulca w r. śmierci
17.00 Za ++ męża, teściów i rodziców, brata i bratową, zięcia, szwagra, kuzynki, wszystkich ++ z pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu cierpiące
17.00 Za + Arkadiusza Janaś – od rodziny Klufów
/po Mszy – nabożeństwo majowe/

PIĄTEK 27.05
07.30 Za + Marię Kotula – od sąsiadów z Al. Piastów 10
17.00 Za + mamę Małgorzatę Krasoń we wspomnienie urodzin
/po Mszy – nabożeństwo majowe/

SOBOTA 28.05
07.30 Za + Karola Ostrowskiego w 4 r. śmierci oraz za ++ z rodziny Goździków
17.00 Za ++ Andrzeja Pawłowskiego w r. śmierci, rodziców Krystynę i Tadeusza, Waleskę, Eryka i Andrzeja Henel, Józefa Golec, Anzelma Szulik, Pawła Tomczak i dusze w czyśćcu cierpiące
/po Mszy – nabożeństwo majowe/

NIEDZIELA 29.05 UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO
07.30 Za + Jerzego Michalskiego w 4 r. śmierci oraz za dusze w czyśćcu cierpiące - o dar nieba – od żony, córek z mężami, wnuków, wnuczek i prawnuczki
09.30 Za + mamę Krystynę Duda z okazji wspomnienia Dnia Matki – od synów
11.00 Za ++ tatę Jerzego w 10 r. śmierci, mamę Kazimierę – od córki, zięcia, wnuczek Oli i Gosi z rodziną oraz za ++ z rodzin Soja, Woźniak, Siekierka, Michałek, Banach i dusze w czyśćcu cierpiące
16.00 NABOŻEŃSTWO MAJOWE
16.30 Za + Mariannę Litwin w 13 r. śmierci – od syna i córki z rodziną