PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

NIEDZIELA 13.10 28 NIEDZIELA ZWYKŁA
07.00 GODZINKI
07.30 Za ++ Krystynę Duda w 1 rocznicę śmierci oraz rodziców z obu stron – od męża i synów
09.30 W intencji Marianny Kamińskiej w 80 rocznicę ur. z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej – od dzieci z rodzinami
11.00 W intencji małżonków Anny i Krzysztofa w 10 rocznicę ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i zdrowie
15.30 NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE
16.30 W intencji członków męskiej Róży Różańcowej św. Józefa i ich rodzin z podziękowaniem za otrzymane
łaski z prośbą o dalsze bł. Boże, opiekę Matki Bożej i św. Józefa

PONIEDZIAŁEK 14.10
07.30 Za + Romana Osińskiego – od sąsiadów z Al. Piastów 8 a i b
07.30 Za + Andrzeja Chochel – od dzieci z rodziną – Nabożeństwo Różańcowe

WTOREK 15.10 Wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dz. i dK
07.30 Za + Jadwigę Czyż – od sąsiadów z ul. Parkowej 7
17.00 Za ++ rodziców Herberta i Małgorzatę Krasoń, babcię Anielę, dziadka Jana, Jana Suchowskiego oraz ++ z rodzin Fronczek, Szastok, Wieczorek i Pająk – Nabożeństwo Różańcowe

ŚRODA 16.10 UROCZYSTOŚĆ ŚW. JADWIGII SLĄSKIEJ, gł. Patronki Śląska
07.30 Przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II za ++ księży z naszej parafii Roberta Puchera, Tadeusza Milika, Tomasza Szulca, Jana Bracika, Andrzeja Kaczmarka, Edmunda Żydka, Wojciecha Kuczerę
17.00 Za ++ Stanisława Cora, córkę Renatę Zajda, zięcia Ryszarda Zajda, rodziców i rodzeństwo z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące– Nabożeństwo Różańcowe

CZWARTEK 17.10 Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, bpa i męcz.
07.30 Za ++ męża Stanisława Czanieckiego, rodziców i rodzeństwo z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące
17.00 Za ++ męża Władysława Kata, rodziców, braci, teściów oraz krewnych– Nabożeństwo Różańcowe

PIĄTEK 18.10 Święto św. Łukasza, apostoła i ewangelisty
07.30 Za ++ Eugenię Wijas oraz męża Władysława – od sąsiadów z ul. Kilińskiego 14
17.00 Za ++ Pawła, Wandę i Franciszka Pietrzyńskich, Martę i Józefa Lukoszek, Stefanię i Józefa Pisulę, ++ z rodzin Pietrzyńskich, Strompowskich, Lukoszek, Puc, Dąbek, Klich, Pisula oraz krewnych i znajomych
17.00 Za + Martę Pierwoła – 30-dniowa – od Uli z rodziną– Nabożeństwo Różańcowe

SOBOTA 19.10
07.30 Za ++ rodziców Janinę i Waldemara Kubasik, teściów Bogumiłę i Wacława Czulińskich, dziadków z obu stron i prababcię Jacko
17.00 W intencji Jadwigi i Wiktora w 30 rocznicę ślubu i 60 rocznicę urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej – od dzieci – Nabożeństwo Różańcowe

NIEDZIELA 20.10 29 NIEDZIELA ZWYKŁA
07.00 GODZINKI
07.30 Za ++ Mariana Tarkowskiego w 1 rocznicę śmierci, jego rodziców i teściów oraz brata Jana
09.30 Za ++ Piotra Szymura w 1 rocznicę śmierci, jego rodziców Gertrudę i Leona, teścia Wiesława – od żony i córki z mężem
11.00 W intencji Andrzeja Henel w rocznicę urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże, opiekę Matki Bożej oraz zdrowie dla niego i jego rodziny
15.45 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
16.30 W intencji dzieci przyjmujących Chrzest Św. i dzieci rocznych oraz ich rodziców i chrzestnych