KOLĘDA 2017/2018

DATA

ADRES

 

Niedziela 03.12.2017, godz. 14.00

 

 

I – ul. Kołłątaja 7 C, B, A  oraz Kołłątaja 5 C

 

 

Sobota 09.12.2017, godz. 14.00

 

 

II – ul. Żeromskiego 1 D, C, B, A

 

Niedziela 10.12.2017, godz. 14.00

 

 

II – Kołłątaja 5 B, A oraz Kołłątaja 3 C, B

 

 

Piątek 15.12.2017, godz. 15.00

 

 

I – ul. Kołłątaja 2 D, C, B, A

 

Sobota 16.12.2017, godz. 14.00

 

 

II – ul. Kołłątaja 4 C, B, A

 

Niedziela 17.12.2017, godz. 14.00

 

 

I – ul. Kołłątaja 3 A oraz Kołłątaja 1 C, B, A

 

 

 

Środa 27.12.2017, godz. 13.00

 

 

I –  ul. Ligonia od początku, ul. Słoneczna od końca, ul. Leśna numery parzyste od początku

II – ul. Zwycięstwa 85 i 87, ul. Leśna – numery nieparzyste od początku, ul. Zielona od końca

 

 

Czwartek, 28.12.2017, godz. 13.00

 

 

I –  ul. Zwycięstwa od straży do mostu  numery parzyste i nieparzyste

II – ul. Wieczorka od początku, ul. Zwycięstwa od 122 – 101 numery parzyste i nieparzyste

 

 

Piątek 29.12.2017, godz. 13.00

 

 

I –  ul. Korfantego od końca, ul. Ściegiennego od początku

II – ul. Graniczna od końca, ul. Zwycięstwa 134, ul. Starowiejska od końca

 

Sobota 30.12.2017, godz. 14.00

 

 

I – ul. Parkowa 5 i 1

 

 

Wtorek 02.01.2018, godz. 15.00

 

 

I – ul. Konopnickiej 1 C, B, A

II – ul. Parkowa 11 i 9

 

Środa 03.01.2018, godz. 15.00

 

 

I – ul. Konopnickiej 5 C, B, A

II – ul. Konopnickiej 5 E, D

 

Czwartek 04.01.2018, godz. 15.00

 

 

I – ul. Konopnickiej 2 C, B, A

II – ul. Parkowa 7 i Konopnickiej 3

 

Piątek 05.01.2018, godz. 15.00

 

 

I – ul. Sztygarska 3 C, B, A oraz Sztygarska 1 C, B, A

 

 

Niedziela 07.01.2018, godz. 14.00

 

 

II – ul. Sztygarska 6 oraz Sztygarska 5 C, B, A

 

Poniedziałek 08.01.2018, godz. 15.00

 

 

I – Al. Piastów 10 II

II – Al. Piastów 12 II

 

Wtorek 09.01.2018, godz. 15.00

 

 

I – Al. Piastów 10 I

II – Al. Piastów 12 I

 

Środa 10.01.2018, godz. 15.00

 

 

I – Al. Piastów 8A

II – Al. Piastów 8B

 

Czwartek 11.01.2018, godz. 15.00

 

 

I – Al. Piastów 6A

II – Al. Piastów 6B

 

Piątek 12.01.2018, godz. 15.00

 

 

I – Al. Piastów 4A

II – Al. Piastów 4B

 

Sobota 13.01.2018, godz. 14.00

 

 

II – ul. Staszica 1

 

Niedziela 14.01.2018, godz. 14.00

 

 

II – Al. Piastów 13 G, F, E, D

 

Poniedziałek 15.01.2018, godz. 15.00

 

 

I – Al. Piastów 13 C, B, A

II – Al. Piastów 11 D, C, B, A

 

Wtorek 16.01.2018. godz. 15.00

 

 

I – Al. Piastów 9 D, C, B, A

II – Al. Piastów 7 D, C, B, A

 

Środa 17.01.2018, godz. 15.00

 

 

I – Al. Piastów 5 D, C, B, A

II – Al. Piastów 3 C, B, A

 

Czwartek 18.01.2018, godz. 15.00

 

 

I – Al. Piastów 1 C, B, A

II – ul. Kilińskiego 20 C, B, A

 

Piątek 19.01.2018, godz. 15.00

 

 

I – ul. Kilińskiego 18 C, B, A

II – ul. Kilińskiego 16 C, B, A

 

Sobota 20.01.2018, godz. 14.00

 

 

I – ul. Kilińskiego 8 D, C, B, A

 

Niedziela 21.01.2018, godz. 14.00

 

 

I – ul. Kilińskiego 5 C, B, A

 

Poniedziałek 22.01.2018, godz. 15.00

 

 

II – ul. Kilińskiego 14 i 12

 

Wtorek 23.01.2018, godz. 15.00

 

 

II – ul. Kilińskiego 3 C, B, A

 

Środa 24.01.2018, godz. 15.00

 

 

II – ul. Kilińskiego 1 C, B, A

 

Sobota 27.01.2018, godz. 14.00

 

 

II – KOLĘDA DODATKOWA

 

 

Odwiedziny duszpasterskie zaczynają się w soboty i niedziele o godz. 14.00

a w pozostałe dni tygodnia o godz. 15.00.

 

Na Krzyżówce Kolęda zaczyna się o godz. 13.00.

 

W wieżowcach Kolęda zaczyna się od parteru z lewej strony.

 

Oznaczenie „I” – wskazane  mieszkania / domy  odwiedzi ks. prob. Grzegorz Kusze

Oznaczenie ”II” – wskazane  mieszkania / domy  odwiedzi ks. wik. Tomasz Antczak