KOLĘDA 2018/2019

DATA

ADRES

 

Niedziela 02.12.2018, godz. 14.00

 

 

I – ul. Kilińskiego 1 A, B, C

 

Piątek 07.12.2018, godz. 15.00

 

 

I – ul. Kilińskiego 3 A, B, C

 

Niedziela 09.12.2018, godz. 14.00

 

 

II – ul. Kilińskiego 5 A, B, C

 

Piątek 14.12.2018, godz. 15.00

 

 

I – ul. Kilińskiego 12 i 14

 

Sobota 15.12.2018, godz. 14.00

 

 

II – ul. Kilińskiego 8 A, B, C, D

 

Niedziela 16.12.2018, godz. 14.00

 

 

I – ul. Kilińskiego 16 A, B, C

 

Piątek 21.12.2018, godz. 15.00

 

 

I – ul. Kilińskiego 20 A, B, C

 

Czwartek 27.12.2018, godz. 13.00

 

I – ul. Zwycięstwa 85 i 87, ul. Leśna – numery nieparzyste od początku, ul. Zielona od końca

II – ul. Ligonia od początku, ul. Słoneczna od początku, ul. Leśna numery parzyste od początku

 

Piątek 28.12.2018, godz. 13.00

 

I – ul. Wieczorka od początku, ul. Zwycięstwa od 101 – 122 numery parzyste i nieparzyste

II – ul. Zwycięstwa od mostu do straży  numery parzyste i nieparzyste

 

Sobota 29.12.2018, godz. 13.00

 

I – ul. Starowiejska od początku, ul. Zwycięstwa 134, ul. Graniczna od początku

II – ul. Ściegiennego od końca, ul. Korfantego od początku

 

Niedziela 30.12.2018, godz. 14.00

 

 

II – ul. Kilińskiego 18 A, B, C

 

Środa 02.01.2019, godz. 15.00

 

 

I – ul. Sztygarska 5 A, B, C oraz Sztygarska 6

II – ul. Sztygarska 1 A, B, C oraz Sztygarska 3 A, B, C

 

Czwartek 03.01.2019, godz. 15.00

 

 

I – ul. Kołłątaja 3 B, C i Kołłątaja 5 A, B

II – ul. Kołłątaja 1 A, B, C i Kołłątaja 3A

 

Piątek 04.01.2019, godz. 15.00

 

 

II – ul. Kołłątaja 5 C i Kołłątaja 7 A, B, C

 

Sobota 05.01.2019, godz. 14.00

 

 

II – ul. Kołłątaja 2 A, B, C, D

 

 

Poniedziałek 07.01.2019, godz. 15.00

 

 

I – ul. Kołłątaja 4 A, B, C

II – ul. Konopnickiej 1 A, B, C

 

Wtorek 08.01.2019, godz. 15.00

 

 

I – ul. Konopnickiej 5 D, E

II – ul. Konopnickiej 5 A, B, C

 

Środa 09.01.2019, godz. 15.00

 

 

I – ul. Konopnickiej 3 i Parkowa 7

II – ul. Konopnickiej 2 A, B, C

 

Czwartek 10.01.2019, godz. 15.00

 

 

I – ul. Parkowa 9 i 11

II – ul. Parkowa 1 i 5

 

Piątek 11.01.2019, godz. 15.00

 

 

I – Al. Piastów 3 A, B, C

II – Al. Piastów 1 A, B, C

 

Sobota 12.01.2019, godz. 14.00

 

 

II – Al. Piastów 5 A, B, C, D

 

Niedziela 13.01.2019, godz. 14.00

 

 

II – Al. Piastów 9 A, B, C, D

 

Poniedziałek 14.01.2019, godz. 15.00

 

 

I – Al. Piastów 7 A, B, C, D

II – Al. Piastów 13 A, B, C

 

Wtorek 15.01.2019, godz. 15.00

 

 

I – Al. Piastów 11 A, B, C, D

II – ul. Staszica 1

 

Środa 16.01.2019, godz. 15.00

 

 

I – Al. Piastów 13 D, E, F, G

II – Al. Piastów 4 A

 

Czwartek 17.01.2019, godz. 15.00

 

 

I – Al. Piastów 4 B

II – Al. Piastów 6 A

 

Piątek 18.01.2019, godz. 15.00

 

 

I – Al. Piastów 6 B

II – Al. Piastów 8 A

 

Sobota 19.01.2019, godz. 14.00

 

 

I – Al. Piastów 8 B

 

Niedziela 20.01.2019, godz. 14.00

 

 

I – Al. Piastów 12 I

 

Poniedziałek 21.01.2019, godz. 15.00

 

 

I – Al. Piastów 12 II

II – Al. Piastów 10 I

 

Wtorek 22.01.2019, godz. 15.00

 

 

I – ul. Żeromskiego 1 A, B, C, D

II – Al. Piastów 10 II

 

Niedziela 27.01.2019, godz. 14.00

 

 

II – Kolęda dodatkowa

 

Odwiedziny duszpasterskie zaczynają się w soboty i niedziele o godz. 14.00

a w pozostałe dni tygodnia o godz. 15.00.

Na Krzyżówce Kolęda zaczyna się o godz. 13.00.

W wieżowcach Kolęda zaczyna się od parteru z prawej strony.

Oznaczenie „I” – wskazane mieszkania / domy odwiedzi ks. prob. Grzegorz Kusze

Oznaczenie „II” – wskazane mieszkania / domy odwiedzi ks. wik. Tomasz Antczak

 

 SZANOWNI PARAFIANIE!

ZA OTWARTE NA BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOŻE

DRZWI WASZYCH DOMÓW

DZIĘKUJEMY!!!

WASI DUSZPASTERZE